Fimap FA15+ ECO ENERGY

8 348,00 Kč

Praktický a robustní profesionální vysavač pro suché vysávání s objemem nádoby 13 l

Počet
skladem

 • Jsme ověřená firma s dlouholetou tradicí od roku 1999 Jsme ověřená firma s dlouholetou tradicí od roku 1999
 • Doprava ZDARMA a při nákupu nad 50.000,- Kč zajistíme instalaci a zaškolení zdarma naším odborným technikem Doprava ZDARMA a při nákupu nad 50.000,- Kč zajistíme instalaci a zaškolení zdarma naším odborným technikem
 • Zajišťujeme autorizovaný servis s nabídkou náhradních dílů a příslušenství. Zajišťujeme autorizovaný servis s nabídkou náhradních dílů a příslušenství.

Komerční vysavač Fimap FA15+ ECO ENERGY

Komerční vysavač FA15+ ECO ENERGY

FA15+ ECO ENERGY je praktický a robustní profesionální vysavač pro suché vysávání s objemem nádoby 13 l.

Nožní spínač poskytuje komfort při práci. Navíc se velmi snadno přenáší díky praktické rukojeti. K uspokojení různých potřeb v oblasti čištění je vybaven kompletní sadou příslušenství. Šikovný držák na příslušenství umožňuje pracovat s veškerým příslušenstvím v dosahu. Je dostupný ve dvou verzích: FA15+ ECO ENERGY a FA15+ ECO ENERGY HEPA, která je v základu vybavena HEPA filtry zajišťujícími excelentní filtrační výkon také v prostředí s velmi jemným prachem.

Evropský energetický štítek

Evropský energetický štítek BŘada vysavačů Fimap dodržuje standardy energetické účinnosti požadované Evropskou komisí, které jsou v platnosti od 1. září 2017. Neustálá snaha společnosti o vývoj udržitelných a energeticky účinných produktů přinesla výrobu inovativních vysavačů, které nabízejí vysoký výkon, nízkou spotřebu a snížený dopad na životní prostředí.

Vlastnosti

 • Robustní a výškově nastavitelná ocelová teleskopická trubka zajišťuje pohodlné používání předcházející namáhání zad a optimalizuje využití dalšího příslušenství
 • Snadnější čištění díky nožnímu spínači, rukojeti s možností navinutí přívodního kabelu a držáku na příslušenství
 • Snadná výměna přívodního kabelu
 • Konstrukce rukojeti umožňuje připevnit sací trubky
 • K uspokojení různých potřeb v oblasti čištění jsou k dispozici následující filtry: papírový filtrační sáček, filtrační patrona a výstupní pěnový filtr
 • FA15+ ECO ENERGY HEPA je vybaven na vstupu a výstupu HEPA filtry zajišťujícími vynikající filtrační výkon při vysávání velmi jemného prachu. HEPA filtr zajišťuje excelentní odfiltrování prachu a návrat dokonale čistého vzduch do okolního prostředí. Tento model je vhodný pro použití v citlivém prostředí, jako jsou hotely, zdravotnická zažízení, domy s pečovatelskou službou, školky apod.
 • Volitelně k dispozici turbo hubice, která zvyšuje čisticí výkon na kobercových plochách díky rotujícímu kartáči. Ten rozevírá vlákna a umožňuje tak dosáhnout hloubkového čisticího účinku.
 • Volitelně k dispozici velmi lehká výškově nastavitelná trubka z hliníku

Specifikace

FA15+ ECO ENERGY FA15+ ECO ENERGY HEPA
Vysávání kapalin: ne ne
Napájení: 115-230 V / 50-60 Hz 115-230 V / 50-60 Hz
Počet sacích motorů: 1 1
Stupně sacího motoru: 1 1
Příkon: 700 W 700 W
Sací podtlak: 22 kPa 22 kPa
Průtok vzduchu: 148 m3/h 148 m3/h
Objem nádoby: 13 l 13 l
Délka kabelu: 15 m 15 m
Rozměry
Délka: 410 mm 410 mm
Výška: 390 mm 390 mm
Šířka: 340 mm 340 mm

FMKV3